اخبار و مقالات
 

 
نخستین کارگاه آموزشی گروه انرژی پاسارگاد در نمایشگاه نفت، به اهمیت لایسنس و دانش فنی در توسعه پایدار صنعت پتروشیمی پرداخت
 

نخستین کارگاه آموزشی گروه انرژی پاسارگاد در نمایشگاه نفت، به اهمیت لایسنس و دانش فنی در توسعه پایدار صنعت پتروشیمی پرداخت

چهارشنبه، 19 اردیبهشت 1403 | Article Rating

تهران، 28 اردیبهشت 1403: در نخستین کارگاه آموزشی گروه انرژی پاسارگاد که در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد، به موضوع «اهمیت لایسنس و دانش فنی در توسعه پایدار صنعت پتروشیمی» پرداخته شد.

محمد عبدالعظیمی، مدیر پژوهش در شرکت توسعه فناوری‌های انرژی آرمان پاسارگاد، در این کارگاه ضمن معرفی این شرکت و اهمیت تامین دانش فنی و لایسنس، به معرفی فناوری‌های ارائه شده توسط شرکت آرمان پاسارگاد پرداخت.

وی با تشریح فرآیند انتقال تکنولوژی در این شرکت و ویژگی‌های آن، وضع صنعت پتروشیمی در کشور را تشریح کرد و با تبیین اهمیت توسعه بخش پایین‌دست صنعت پتروشیمی، آن را سودآورترین حوزه این صنعت برشمرد.

لازم به ذکر است در طول ایام برگزاری نمایشگاه نفت تهران، 9 کارگاه آموزشی دیگر در غرفه گروه انرژی پاسارگاد در سالن 8 و 9 برگزار می‌شود.

 

تصاویر
  • نخستین کارگاه آموزشی گروه انرژی پاسارگاد در نمایشگاه نفت، به اهمیت لایسنس و دانش فنی در توسعه پایدار صنعت پتروشیمی پرداخت
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

Empty
Click + to add content
ارتباط با ما

شماره تماس مستقیم

021-79713552

پست الکترونیک:

info@apetdc.com

آدرس:

تهران، پونک، بلوار همیلا، مجتمع اداری همیلا سنتر، طبقه هشتم، واحد 805 کد پستی: 1469644214


توسعه فناوری های انرژی آرمان پاسارگاد

در راستای تامین لایسنس و دانش فنی مورد نیاز واحد های پالایشگاهی و پتروشیمی و همچنین تامین تجهیزات و راه اندازی این واحد ها تشکیل شده است. در چشم انداز شرکت توسعه فناوری های انرژی آرمان پاسارگاد ارائه دهنده لایسنس و تجهیزات مهم تولید محصولات پالایشگاهی و پتروشیمی در کشور دیده شده و رتبه اول تأمین‌کننده فناوری را برای صنعت نفت در چرخه تکمیل زنجیره ارزش ترسیم شده است .

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی از طریق لینک زیر دنبال کنید و از نظرات خود بهرمند سازید :

کلیه حقوق قانونی وبسایت متعلق به شرکت توسعه فناوری های انرژی آرمان پاسارگاد  می باشد