اخبار و مقالات
 

 
امضای قرارداد بین شرکت انرژی آرمان پاسارگاد و شرکت پالایش نفت شازند
 

امضای قرارداد بین شرکت انرژی آرمان پاسارگاد و شرکت پالایش نفت شازند

یکشنبه، 23 اردیبهشت 1403 | Article Rating

قرارداد خدمات مشاوره در خصوص تبدیل C4 مازاد و Off Gas واحد RFCC پالایشگاه شازند به محصولات با ارزش افزوده بین شرکت دانش‌بنیان توسعه فناوری‌های انرژی آرمان پاسارگاد و شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند امضا شد.

به گزارش روابط عمومی گروه انرژی پاسارگاد، این قرارداد که صبح جمعه ۲۱ اردیبهشت توسط مجید رجبی مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند و محسن حائری‌نژاد مدیرعامل شرکت توسعه فناوری‌های انرژی آرمان پاسارگاد در حضور غلامحسین رمضانپور معاون‌پایین‌دستی گروه انرژی پاسارگاد و رئیس هیات مدیره شرکت انرژی آرمان پاسارگاد، و فرهاد فرزادفر عضو هیات مدیره آرمان پاسارگاد در غرفه انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت به امضا رسید، شامل ارائه خدمات مشاوره‌ای به شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان بنزین و سایر فرآورده‌های نفتی در موضوع فوق است.

در این مراسم، مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام‌خمینی شازند حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در کنار شرکتهای پالایشی را بسیار موثر ارزیابی کرد که می‌تواند نتایج مثبتی در ارتقاء کیفیت تولید در پی داشته باشد. مدیرعامل شرکت انرژی آرمان پاسارگاد نیز ضمن قدردانی از حسن اعتماد شرکت پالایش نفت شازند ابراز امیدواری کرد این قرارداد در انتقال تکنولوژی نقش اثرگذاری ایفا کند.

شرکت توسعه فناوری‌های انرژی آرمان پاسارگاد از شرکتهای تابعه گروه انرژی پاسارگاد، با رویکرد تأمین لایسنس و دانش فنی مورد نیاز واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی مخصوصأ با رویکرد تکمیل زنجیره ارزش صنعت نفت در حال فعالیت است.

تصاویر
  • امضای قرارداد بین شرکت انرژی آرمان پاسارگاد و شرکت پالایش نفت شازند
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

Empty
Click + to add content
ارتباط با ما

شماره تماس مستقیم

021-79713552

پست الکترونیک:

info@apetdc.com

آدرس:

تهران، پونک، بلوار همیلا، مجتمع اداری همیلا سنتر، طبقه هشتم، واحد 805 کد پستی: 1469644214


توسعه فناوری های انرژی آرمان پاسارگاد

در راستای تامین لایسنس و دانش فنی مورد نیاز واحد های پالایشگاهی و پتروشیمی و همچنین تامین تجهیزات و راه اندازی این واحد ها تشکیل شده است. در چشم انداز شرکت توسعه فناوری های انرژی آرمان پاسارگاد ارائه دهنده لایسنس و تجهیزات مهم تولید محصولات پالایشگاهی و پتروشیمی در کشور دیده شده و رتبه اول تأمین‌کننده فناوری را برای صنعت نفت در چرخه تکمیل زنجیره ارزش ترسیم شده است .

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی از طریق لینک زیر دنبال کنید و از نظرات خود بهرمند سازید :

کلیه حقوق قانونی وبسایت متعلق به شرکت توسعه فناوری های انرژی آرمان پاسارگاد  می باشد